top of page

Exkluzívní koncertní nabídka pro Vaši společnost

od Miroslava Ambroše

Vážený pane řediteli,

s radostí Vám představuji možnost získat pro Vaši firmu a její partnery nezapomenutelný umělecký zážitek.

 

Prosím Vás jen o pět minut Vašeho času. 

Jsem profesionální houslista se zkušenostmi z nejprestižnějších koncertních sálů po celém světě a rád Vám touto cestou nabízím exkluzivní koncerty populární klasické hudby, které Vaši společnost nejen potěší, ale také ji posunou na vyšší úroveň.

Naše vystoupení nejsou jen hudebním zážitkem. Jsou to události, které spojují lidi, posilují vztahy a přinášejí do firemního prostředí jedinečný rozměr umění. Máme bohatou historii spolupráce s významnými korporacemi a víme, jakým způsobem může hudba obohatit vaše podnikání.

Naše nabídka je flexibilní a přizpůsobíme ji Vašim potřebám a očekáváním. Zajistíme, aby koncert proběhl ve Vašem preferovaném termínu a na místě, které pro Vás bude nejvhodnější.

Nechte nás přinést do Vaší firmy magii hudby a vytvořme společně nezapomenutelné chvíle pro Vás, Vaše partnery a zaměstnance.

Podívejte se teď prosím níže na možnosti koncertních vystoupení. Budu se těšit se na setkání s Vámi a možnou spolupráci.  

Ambroš Ladies Orchestra

Unikátní dámský komorní orchestr

ALO tvoří dvanáct talentovaných hráček na smyčcové nástroje a je ojedinělý nejen v ČR, ale i zahraničí. V několika typech programů dámy doprovází svého zakladatele Miroslava Ambroše, ale vystupují i samostatně. V souvislosti s typem akce a velikostí prostor si jejich hru vychutnáte i např. v polovičním obsazení, kvartetu či kvintetu.  

Další koncertní tipy:

Ambroš duo Prague

Ambroš & Ambrošová   housle & klavír

Pod tímto názvem sklízí Miroslav Ambroš a Zuzana Ambrošová   již přes dvacet let úspěchy na koncertních pódiích nejen u nás, ale i v zahraničí. Několikrát obdrželi pozvání např. na turné po USA, kde vystupují zejména s programy Il virtuoso a Pocta Josefu Sukovi, u něhož Miroslav Ambroš studoval a společně s ním i vystoupil na několika koncertech.

Ambroš duo Prague - foto Jakub Ludvík .jpg
Fotka Ambroš - Slováček.jpg

Slavné melodie klasiky a popu

Ambroš & Slováček jr. & Ambrošová 

Housle jako fenomén vážné hudby a saxofon jako nekorunovaný král popu v mistrném doprovodu klavíru, který propojuje oba žánry, posluchačům přinášejí strhující zážitek i mnohá hudební překvapení.

Miroslav Ambroš - housle

Felix Slováček jr. - saxofon

Zuzana Ambrošová - klavír

Gala pro housle a violu

Ambroš & Untermüller

Fantastické propojení krásy houslí a violy přinese publiku neopakovatelný zážitek a jako hrající stroj času provedou posluchače od Baroka až po Impresionsimus.    

        

Miroslav Ambroš - housle

Karel Untermüller - viola

Image1_edited.jpg
Trio Accordo.png

Tango in GALA

Ambroš & Horák & Novák

Netradiční spojení  houslí, kytary a akordeonu  v temperamentních melodiích argentinského Tanga. To je Trio Accordo s jejich programem Tango in Gala, který je možné doplnit i o taneční pár.

Miroslav Ambroš - housle

Ladislav Horák - akordeon             

Jaroslav Novák - kytara

CO O NÁS NAPSALI:

 "Přeji a všem Vám doporučuji, pokud máte možnost spolupracovat s úžasným Ambroš Ladies Orchestra, ať to hned uděláte! Čeká Vás nezapomenutelný zážitek! Já jsem to osobně zažil a již teď se těším na další spolupráci!" 
Děkuji vám! 
Váš Štefan Margita

"S Ambroš Ladies Orchestra nás pojí velmi příjemná, naprosto precizní a kreativní spolupráce. Jsme velmi rádi, že jsme měli možnost společně vytvořit zajímavé projekty."
Ing. Igor Rolinek 
manažer odboru marketingu Úsek marketingu a PR
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., 

 "Děkujeme za krásný kulturní zážitek, kterým byl smyčcový koncert Ambroš Ladies Orchestra na Setkání makléřů Pojišťovny VZP, a. s. v lednu 2022. Vystoupení bylo perfektně připravené, hudební program byl promyšlený a poutavý, byl vybrán přímo na míru vzhledem k charakteru akce a k publiku, obsahoval i filmovou hudbu, která je blízká i lidem, kteří se nezajímají o vážnou hudbu. Dokonalá souhra virtuosa pana Ambroše a nádherných dam v orchestru hosty slavnostně naladila a dodala příjemnou a klidnou atmosféru celému eventu."
Ing. Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva, 
Pojišťovna VZP a.s. 

logopvzpas_claim1-61f32f2abf634.png

"Společnost D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s., spolu s Královskou kanonií premonstrátů na Strahově, finančně podpořila vydání alba  VIVAT MENDELSSOHN tělesa Ambroš Ladies Orchestra se sólisty Ivo Kahánkem a Miroslavem Ambrošem. Výsledkem je záznam mimořádně kvalitního uměleckého výkonu vysoce hodnocený nejen našimi obchodními partnery, ale i odbornou veřejností. Nesmírně nás těší, že jsme se mohli stát součástí tohoto krásného projektu. 
Ing. Miroslav Douša, generální ředitel
D-Plus projektová a inženýrská a.s. 

Máte dotaz? Napište mi

Děkujeme za odeslání!

Produkce - BOOKING:

T: + 420 603 870 333   E: houslista@miroslavambros.cz
www.miroslavambros.com

bottom of page