top of page
logo_PNG_ALO_01 (2).png

Zahrajeme Vám a Vašim obchodním partnerům populární skladby klasické hudby na Vašem firemním eventu. 

Ne Vy za hudbou, ale hudba za Vámi

Jak jde dohromady orchestr plný dam a firemní prostředí? Možná právě to Vaše?

Zkuste zapojit svou fantazii. Představte si prostor v sídle vaší společnosti (nebo i jiné vám dobře známé místo), ve kterém zahrajeme jen pro vás, pro vaše zaměstnance, pro vaše zákazníky, vlastě pro kohokoli, komu pošlete pozvánku na váš originální firemní event.  

Populární klasická hudba už není vyhrazena jen pro koncertní síně, divadla nebo chrámy. Naše smyčce už rozezněly mnoho míst, o kterých byste to možná neřekli. 

PLO 3 mala.jpg

Co od nás získáte? Proč jsme unikátní?

alo5-62064b6a1628b.jpeg

Staneme se originální součástí Vašeho marketingového mixu. Navrhneme scénář a  podle něj uspořádáme firemní koncert našeho unikátního dámského komorního tělesa. 

Dostanete pro vás, vaše zaměstnance a obchodní partnery exkluzivní umělecký zážitek, pro který si nebudete muset chodit do koncertní síně. 

Zahrajeme vám populární skladby klasické hudby přímo ve vašem prostředí. S programem, který vám ušijeme na míru.  To vše v originálním designu černých a červených šatů, které oblékají naše vynikající hráčky. 

A co víc: Takovým koncertem zároveň posílíte svůj brand a utečete o míli své konkurenci. Viditelně totiž podpoříte živé umění, které bylo v pandemii jedním z nejvíce postižených odvětví. 

A možná, že to ještě není vše. Bez kultury to prostě nejde, neboť spojuje lidi a dělá je šťastnými :) A právě Vaše firma toho může být součástí

SHRNUTÍ: Co udělá Ambroš Ladies Orchestra pro Vaši firmu?

  • Můžeme zahrát pro vaše významné obchodní partnery.

  • Může to být i open air koncert, třeba v rámci vámi pořádaného golfového turnaje nebo podobného eventu.

  • Anebo si může dopřát vystoupení jen několika členek orchestru (např. tria nebo kvarteta) na akcích vedení společnosti. 
     

Vyplňte níže kontaktní údaje na vás. Během krátké doby se s vámi spojím a pohovoříme, případně se domluvíme na osobním setkání.  

Co říkají naši fanoušci a návštěvníci našich koncertů a eventů 

galerieportrety-61f32ee819af6.jpeg

"Přeji a všem Vám doporučuji, pokud máte možnost spolupracovat s úžasným Ambroš Ladies Orchestra, ať to hned uděláte! Čeká Vás nezapomenutelný zážitek! Já jsem to osobně zažil a již teď se těším na další spolupráci!" 
Děkuji vám! 
Váš 
Štefan Margita 

 "Děkujeme za krásný kulturní zážitek, kterým byl smyčcový koncert Ambroš Ladies Orchestra na Setkání makléřů Pojišťovny VZP, a. s. v lednu 2022. Vystoupení bylo perfektně připravené, hudební program byl promyšlený a poutavý, byl vybrán přímo na míru vzhledem k charakteru akce a k publiku, obsahoval i filmovou hudbu, která je blízká i lidem, kteří se nezajímají o vážnou hudbu. Dokonalá souhra virtuosa pana Ambroše a nádherných dam v orchestru hosty slavnostně naladila a dodala příjemnou a klidnou atmosféru celému eventu."
Ing. Halina Trsková, 
místopředsedkyně představenstva,  Pojišťovna VZP a.s. 

logopvzpas_claim1-61f32f2abf634.png
cppviennainsurancegrouplogovector-61f331631225a.png

 "S Ambroš Ladies Orchestra nás pojí velmi příjemná, naprosto precizní a kreativní spolupráce. Jsme velmi rádi, že jsme měli možnost společně vytvořit zajímavé projekty."
Ing. Igor Rolinek,  manažer odboru marketingu a PR

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.,  Vienna Insurance Group  

"Společnost D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s., spolu s Královskou kanonií premonstrátů na Strahově, finančně podpořila vydání alba  VIVAT MENDELSSOHN tělesa Ambroš Ladies Orchestra se sólisty Ivo Kahánkem a Miroslavem Ambrošem. 
Výsledkem je záznam mimořádně kvalitního uměleckého výkonu vysoce hodnocený nejen našimi obchodními partnery, ale i odbornou veřejností. Nesmírně nás těší, že jsme se mohli stát součástí tohoto krásného projektu. 
Ing. Miroslav Douša, generální ředitel D-Plus projektová a inženýrská a.s. 

logodplus-61fc62325f01e.jpeg

Více o ALO

Ambroš Ladies Orchestra (ALO) je smyčcový orchestr, skládající se z dvanácti talentovaných umělkyň a houslisty Miroslava Ambroše. Soubor tvoří jedny z nejlepších instrumentalistek v ČR, které jsou členkami předních hudebních těles, například České filharmonie.

délka 8 minut

  • Orchestr složený pouze z dam je velmi ojedinělý nejen v ČR, ale také v celoevropském měřítku.   

  • ALO vystupovalo na prestižních festivalech jako je např. Smetanova Litomyšl či Třeboňská nokturna.       

  • Významné bylo i vystoupení na zahajovacím koncertě televizního festivalu Zlatá Praha a několik adventních koncertů pro Českou televizi.

  • Absolvovali také 11 koncertů s tenoristou Štefanem Margitou po Čechách. 

  • V říjnu 2018 sklidil soubor Ambroš Ladies Orchestra velký úspěch a standing ovation na slavnostním koncertě pod záštitou Generálního konzulátu České republiky v Monaku a Prince Alberta II. Monackého, v proslulé Opéra de Monte-Carlo, v Sále Garnier v Monaku.

alomonakokonverzky-61f34cc6f270d.jpeg

Opera de Monte-Carlo, Salle Garnier, 28. října 2018
foto Tomáš Teska

Kotva 1

Domluvte si se mnou telefonickou nebo osobní schůzku

v rámci níž spolu probereme možnosti uspořádání koncertu Ambroš Ladies Orchestra u vás tak, aby to bylo na míru potřebám Vaší společnosti. 

Miroslav Ambroš, umělecký šéf ALO

Vložte vaše údaje a odešlete →

Vaše údaje budou u nás 100% v bezpečí. Neposkytneme je žádné třetí straně. Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování Vašeho požadavku.

Děkujeme za odeslání!

bottom of page